Firma Convatec tegoroczny Złoty Sponsor kongresu PTPS serdecznie zaprasza na wykłady i warsztaty, na których szczegółowo przedstawimy zalety sprzętu wypukłego typu convex w zaopatrzeniu trudnych i wymagających stomii.

Pierwszego dnia o godz. 16:50, Dorota Roszkowska – mgr pielęgniarstwa, spec. pielęgniarstwa chirurgicznego podczas wykładu omówi 5 charakterystycznych cech sprzętu typu soft convex. Dowiemy się też dlaczego profesjonalnie i odpowiednio dobrany sprzęt tego typu jest odpowiedzią na zaopatrzenie nawet najtrudniejszej stomii. Kontynuacją będzie prezentacja studium przypadków stomii powikłanych, którą zaprezentuje Michał Lazarowski – pielęgniarz stomijny
i przedstawiciel medyczny Convatec.

Drugiego dnia podczas warsztatów, które rozpoczną się o godz. 10:00 zaprezentujemy najlepsze praktyki w zaopatrzeniu trudnych stomii z wykorzystaniem nowości produktowych Convatec typu soft convex –  worków Esteem Body™.  Tego dnia również na naszym flagowym stoisku odbywać się będą sesje warsztatowe „Jak wystawić zleceń na sprzęt stomijny w systemie eZWM” prowadzone przez nas zespół ds. rozliczeń z NFZ .  W trakcie szkolenia będzie można wystawić testowe zlecenia.

Do zobaczenia już za tydzień ! – Zespół Stomijny Convatec!